Partnerzy

 

   

Od 40 lat firma National Instruments jest liderem w dziedzinie przyrządów wirtualnych. Opierając się na komputerach PC i technologiach komercyjnych, oprzyrządowanie wirtualne zwiększa wydajność oraz obniża koszty testów, kontroli oraz projektowania aplikacji. Jest to możliwe dzięki łatwemu do zintegrowania oprogramowaniu, takiemu jak NI LabVIEW, oraz modułowemu oprzyrządowaniu pomiarowemu i sterującemu, stworzonymi dla magistrali PXI, PCI i PCI Express, portów USB oraz sieci Ethernet oraz WiFi.

 

Spółka VERITECH powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie ściśle wyspecjalizowanym oprogramowaniem i dedykowanymi systemami kontrolno-pomiarowymi. Dzięki udziałowi w programie National Instruments Alliance Partner oraz realizacji licznych projektów na potrzeby przemysłu energetycznego, lotniczego i motoryzacyjnego, firma osiągnęła na polskim rynku programistycznym pozycję lidera w zakresie jakości aplikacji tworzonych w środowisku LabVIEW. Nieustanna współpraca z uczelniami wyższymi i jednostkami badawczo-rozwojowymi, a także uzyskanie przez naszych specjalistów certyfikatów: Certified LabVIEW Architect, Certified LabVIEW Developer oraz Certified Professional Instructor to fakty potwierdzające najwyższy poziom świadczonych przez VERITECH usług.

 

STMicroelectronics jest światowym liderem dostarczającym rozwiązania półprzewodnikowe, które mają pozytywny wkład w życie ludzi, dziś i w przyszłości.

 

Sparkflow

Jesteśmy grupą ekspertów zajmujących się tworzeniem oprogramowania w LabVIEW. Posiadamy doświadczony zespół certyfikowanych programistów, dostarczających od wielu lat rozwiązania dla przemysłu. Jesteśmy również członkiem Alliance Partner Network National Instruments.

Wypożyczalnia komputerów WYNAJEM IT: NETLAND Computers prowadzi usługę wynajmu od 2010 roku. Od tego czasu wypożyczalnia Wynajem IT brał udział w realizacji wielu, dużych, ogólnopolskich projektów i wydarzeń.