Partnerzy

 

   

Od 40 lat firma National Instruments jest liderem w dziedzinie przyrządów wirtualnych. Opierając się na komputerach PC i technologiach komercyjnych, oprzyrządowanie wirtualne zwiększa wydajność oraz obniża koszty testów, kontroli oraz projektowania aplikacji. Jest to możliwe dzięki łatwemu do zintegrowania oprogramowaniu, takiemu jak NI LabVIEW, oraz modułowemu oprzyrządowaniu pomiarowemu i sterującemu, stworzonymi dla magistrali PXI, PCI i PCI Express, portów USB oraz sieci Ethernet oraz WiFi.

 

Spółka VERITECH powstała w 2007 roku jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie ściśle wyspecjalizowanym oprogramowaniem i dedykowanymi systemami kontrolno-pomiarowymi. Dzięki udziałowi w programie National Instruments Alliance Partner oraz realizacji licznych projektów na potrzeby przemysłu energetycznego, lotniczego i motoryzacyjnego, firma osiągnęła na polskim rynku programistycznym pozycję lidera w zakresie jakości aplikacji tworzonych w środowisku LabVIEW. Nieustanna współpraca z uczelniami wyższymi i jednostkami badawczo-rozwojowymi, a także uzyskanie przez naszych specjalistów certyfikatów: Certified LabVIEW Architect, Certified LabVIEW Developer oraz Certified Professional Instructor to fakty potwierdzające najwyższy poziom świadczonych przez VERITECH usług.

 

Sparkflow

Jesteśmy grupą ekspertów zajmujących się tworzeniem oprogramowania w LabVIEW. Posiadamy doświadczony zespół certyfikowanych programistów, dostarczających od wielu lat rozwiązania dla przemysłu. Jesteśmy również członkiem Alliance Partner Network National Instruments.

 

STMicroelectronics jest światowym liderem dostarczającym rozwiązania półprzewodnikowe, które mają pozytywny wkład w życie ludzi, dziś i w przyszłości.

Wypożyczalnia komputerów WYNAJEM IT: NETLAND Computers prowadzi usługę wynajmu od 2010 roku. Od tego czasu wypożyczalnia Wynajem IT brał udział w realizacji wielu, dużych, ogólnopolskich projektów i wydarzeń.